Když jsem se více než před měsícem objevil v televizi, abych poskytl rozhovor jako odborník na poruchy erekce, nepřipouštěl jsem, že budou reakce tak velké. A to nejen mezi pány ale i ženami znepokojenými nešťastným sexuálním životem se svými partnery.

VELIKOST MÁ VÝZNAM

Program byl zaměřen na sexuální život Čechů a jak neúplná erekce nebo vůbec žádná ovlivňuje vztahy v poměru. Poukázal jsem na příčiny vzniku tohoto problému a možné metody, jak si s ním poradit. Zároveň jsme s hosty ve studiu diskutovali na téma obtíží, s jakými se potýkají muži obdaření malým penisem.

Uvědomuji si, že se nejedná o jednoduché témata. Nicméně se domnívám, že je nutné o nich mluvit hlasitě, aby se pánové, kteří mají takové problémy, začali nimi zabývat. Bohužel vím z vlastní zkušenosti, že místo rozumného výběru způsobu postupu preferují hledání řešení na vlastní pěst nebo s tím jednoduše nic nedělají a dále se ženami v posteli selhávají, jako by nic. Ale tak to přece v dlouhodobém horyzontu není možné. Je třeba zdůraznit, že problémy s erekcí jsou v 60% případů nejčastějším případem rovodů. Je to také pocit zahanbení, studu, bezmocnosti, nízké sebevědomí a nedostatek ochoty zapojit se do vztahů se ženami.

jak vyvolat silnou erekci a
posílit erotické zážitky?
Matěj Hrádecký, Odborník na Sexuologiie

Během vysílání programu jsem odtáhl závoj tajemství na téma distribuce nové metody v Češku, která změnila sexuální život mužů po celém světě. Tehdy jsem ještě nemohl říct příliš moc na její téma, protože jsem byl zavázán k zachování tajemství. Dnes, když je tato metoda dostupná v našem státě, mohu zcela jistě potvrdit:

Působí tak, že intimních situacích je penis tvrdý jako skála, vždy v plné připravenosti. K tomu se jeho rozměr zvětšuje dvojnásobně.

Účinnost této metody byla již potvrzena laboratorními testy. Proto bych se dnes chtěl dotknout tohoto tématu v článku a popsat, v čem přesně spočívá.

Ještě několik slov o velikost penisu. To, že čím větší, tím lepší (sex a nejen to), není vůbec žádný mýtus. Je to třeba spojovat se dvěma skutečnostmi. Za prvé až 50% český žen přiznává, že penis malých rozměrů není schopen uspokojit jejich potřeby. Kde se vzal tento výsledek? V současné době jsou Češky silnými, svobodnými ženami a tím více vyžadují v otázkách sexu. Větší penis je pro ně potěšením. Také nezapomeňte na to, že penis velkých rozměrů je schopen stimulovat více erotogenních zón v pochvě. A s tímto argumentem je obtížené diskutovat.

PUMPY PRO PENIS JSOU PŘEŽITKEM

Ještě před několika lety bylo o pumpičkám na penis hodně slyšet jako o metodě na prodloužení penisu. Výrobci těchto zařízení okázale psali o úžasných efektech, ale mohu říci, že mi mnoho mužů sdělilo, že si nevšimli žádných změn, ačkoli pumpičku používali každý den 10-15 minut.

Ohledně tabletek posilujících erekci všichni známe jejich vlastnosti, zejména tu jednu, modrou, avšak ne každý si je vědom toho, že její užívání je spojeno s určitým rizikem. Nemluvím zde o bolesti hlavy nebo zrychleném tepu. Hovořím o takových následcích, jako infarkt, problémy s plodností, zrakem nebo závislostí. Vzhledem k tomu, že se jedná o všem známý sex aspirin, který může mít vedlejší následky v této podobě, co se dá říct o desítkách jiných tabletek dostupných na našem trhu? V moha případech není jasné, jaký je zdroj jejich výroby, jaká je proporce složení a zda složení vůbec odpovídá tomu, jaká je realita.

Jedním z možných řešení na problémy s malým penisem je chirurgický zákrok, avšak kromě toho, že se jedná o velmi vysoké náklady (v řádu několika tisíc korun), objevuje se také riziko komplikací, jako např. bolest při močení.

100% ÚČINEK NEBO VRÁCENÍ PENĚZ

Jak jsem se již zmiňoval v úvodu, existují řešení, která pomohla již stovkám tisícům mužů po celém světě. Vlastně se objevil v Česku a již se proslýchá, že dochází ke skutečné sexuální revoluci v českých domácnostech. Jde o Huge Effect – přirozený prostředek, díky kterému prožijete silnou, až o 40 minut delší erekci pokaždé, kdy se ocitnete v intimní situaci a Vaše partnerka dosáhne maxima potěšení. S Huge Effectem Váš penis bude vždy připraven pro sex kdykoliv během dne nebo v noci.

Čím to je, že pod vlivem Huge Effectu ve Vaší ložnici se změní téměř vše? Vysvětlím to. Tato metoda je unikátní, protože funguje na několika úrovních současně. Za prvé zpřístupňuje cévy, díky čemuž kavernózní tělesa mohou vyplnit větší množství krve. Čím je větší, tím silnější a delší je erekce. Za druhé, až 3násobně zvedá úroveň testosteronu, což zajišťuje extrémně vysoké libido a ovlivňuje to, že jste vždy připraven na nadpozemský orgazmus. Za třetí, když budete vzrušený, komory Vašeho penisu budou rozšířeny a tkáně začnou bobtnat, což bude mít vliv na jeho délku, tloušťku a pevnost. Měsíční léčba dodává 6-7 cm delší penis. Navždy! Jak vidíte, Huge Effect nepůsobí jako slavná sex pilulka. Působí daleko lépe.

SÍLÁ SPOČÍVÁ V PROPORCÍCH A KONCENTRACI
AKTIVNÍCH SLOŽEK

Tajemství úspěšnosti Huge Effectu spočívá ve vysoce
koncentrovaném výtažku s ženšenu

Huge Effect je spojení přírody a nejmodernějších objevů oblasti mužské sexuality. Jedná se o výtažek z rostlin využívaných od staletí ke zvětšování mužského libida, ale také látky označené v průběhu posledního roku jako přelomové. Jedná se o nejvyšší koncentraci zinku, kyseliny askorbové, B12 a nejkvalitnějších výtažků z listů damiány, kořene ženšenu pravého a ženšenu amerického, plodů palmy sabalové a květu šafránu. Muži, kteří jako první v Česku mohli vyzkoušet tuto metodu potvrdili přímo: úžasné – jak ve zvětšení penisu, tak v posílení erekce. Ve skutečnosti je obtížné poukázat na jiný výrobek na našem trhu, jehož působení by bylo v takovém stupni aktivační.

Huge Effect je sex na úplně jiné úrovni. Každý muž se o tom může přesvědčit na stránce výrobce a vyplněním ankety, která umožní obdržení tohoto silného erotického aktivátoru v akční ceně.

Níže uvádím odkaz, na kterém se můžete dozvědět více na téma působení tohoto přelomového produktu.

Všechny se zájmem zvu tímto pokládání dalších otázek – e-mailem nebo přímo, během setkání, které vedu v různých městech v Česku. V dalších měsících navštívím Prahu, Brno a Ostravu. Budu také přidávat v nejbližším čase více příspěvků na mužská témata, která Váš zajímají a vidím, že se jich již několik nahromadilo.

Klikněte zde, získejte originální přípravek Huge Effect za výjimečně výhodnou cenu a prodlužte si penis až o 5-7 cm do jednoho měsíce >>>

Komentáře

Sexuální revoluce 21. století

komentujete se jako host
Toto pole musíte vyplnit
komentujete se jako host
 1. návštěvník
  včera
  Hodnoceno 23x17  

  Používal to někdo? Funguje to?

 2. návštěvník
  včera
  Hodnoceno 3x17  

  Čekal jsem dlouho na Huge Effect. Zkoušel jsem všechno, pumpičky, stroje na cvičení a nic. Dále mám v erekci 6 cm. S Huge Effectem vyrostl až na 19 cm

 3. návštěvník
  včera
  Hodnoceno 1x1  

  U mně byl problém především s erekcí, nechtěl vstát a měl jsem v posteli tak sexy ženy. Byl jsem opravdu v depresi, až jsem konečně trefil na Huge Effect a ihned jsem díky němu nespal celou noc :P

 4. návštěvník
  včera
  Hodnoceno 231x212  

  Pánové, opravdu to funguje? Protože já mám již dost, chtěl bych si konečně zašukat

 5. návštěvník
  včera
  Hodnoceno 65x62  

  V mém případě narostl o 7 cm přesně a nyní můžu tak dlouho, jako nikdy. Cítím se tak trochu jako hrdina jednoho z TĚCH filmů xDD

 6. Pavel Karger
  včera
  Hodnoceno 97x81  

  Mohl jsem pouze pár minut a onec. Zkoušel jsem různé prostředky, bez většího úspěchu. S Huge Effectem mohu konečně dlouho

 7. návštěvník
  včera
  Hodnoceno 97x62  

  Vím, jak to zní, ale dostal jsem to od své dívky. Nevěděl jsem, že byla s naším sexem až tak nespokojená, ale nyní vím, že je více než spokojená a myslím, že se vyplatí investovat do Huge Effectu

 8. Jan Ištvánek
  včera
  Hodnoceno 42x35  

  Po tomto jej mám velkého jako římský gladiátor, doporučuji xDD

 9. Jan Koukol
  včera
  Hodnoceno 13x13  

  Paráda, vždy to používám před sexem a potom se dějí věci :)

 10. návštěvník
  dnes
  Hodnoceno 151x139  

  Takže si myslíte, že to mohu dát svému muži???

 11. návštěvník
  dnes
  Hodnoceno 11x9  

  Skvělé, takový přírodní pomocník. Já bych si žádnou viagru nekoupil, protože bych se bál vedlejších účinků

 12. Aneta Skřejpková
  dnes
  Hodnoceno 4x3  

  K smrti miluji sex!

 13. Eliška Zajíčková
  dnes
  Hodnoceno 12x9  

  Měl jsem malý penis a nyní mám 21 cm při erekci, jsem velice spokojený, protože je to díky Huge Effectu

 14. návštěvník
  dnes
  Hodnoceno 63x53  

  V mém případě je délka ok, ale výkon je slabý...

 15. návštěvník
  dnes
  Hodnoceno 151x144  

  kde se to dá objednat?

 16. návštěvník
  dnes
  Hodnoceno 213x204  

  čtěte s porozuměním! pod článkem máte přece odkaz na stránku

 17. návštěvník
  před hodinou
  Hodnoceno 37x23  

  Nevěřím, že to píšu :D ale musím, protože jsem sám měl problém, aby mi stál a nyní po 4 týdnech léčby jsem udiven, protože se mohu milovat dlouhé hodiny bez přestávky

 18. návštěvník
  před hodinou
  Hodnoceno 14x11  

  užívám to 3. týden a jsem v šoku. Narostl mi o 9 cm!

 19. Pavla Koníčková
  Hodnoceno 29x29  

  cena tohoto zázraku?

 20. návštěvník
  před hodinou
  Hodnoceno 9x7  

  doporučuji

x

Děkujeme, že jste přidali komentář

Komentář bude zveřejněn po moderování